מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > צרכנות המשפחה

שופרסל תשיק תחליף חלב חדש לתינוקות ב-2016

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 18/11/2015
שופרסל תשיק תחליף חלב חדש לתינוקות ב-2016

אל מטרנה וסימילאק, שני המותגים השולטים כיום בשוק תחליפי החלב לתינוקות, עומד להצטרף בקרוב תמ``ל חדש של שופרסל. הוא צפוי להיות זול יותר בכ-20-30 % לעומת המתחרים

אל שוק תחליפי החלב לתינוקות עומד להצטרף בשנת 2016 תחליף חלב חדש לתינוק מבית רשת שופרסל, אשר מתכוונת להשיק תחליף חלב חדש אשר יתחרה בשני המותגים המובילים כיום בשוק - "מטרנה" ו"סימילאק". מחירו של תחליף החלב החדש עתיד להיות זול יותר בכ-20% עד 30% לעומת שני המתחרים האחרים. 
 
תחליף החלב של שופרסל יהיה מוצר מבית חברת התרופות "פריגו" (אשר נמכר גם ב"וולמארט" ו-"טארגט" בעולם) והוא נמצא כעת בהמתנה לאישור של משרד הבריאות ועתיד להימכר לציבור הרחב החל מהרבעון השני של שנת 2016. המוצר החדש כולל את שלושת השלבים הרגילים והמוכרים לתינוקות:

1. הראשון מיועד לגילאי 0 עד חצי שנה
2. השני לגיל חצי שנה עד שנה
3. והשלישי לגיל שנה עד שלוש שנים
 
רשת שופרסל החליטה להיכנס לתחום תחליפי החלב כחלק מתהליך הרחבת המותג הפרטי של הרשת. כחלק מאותו מהלך, השיקה שופרסל מוצרים נוספים חדשים במותג הפרטי, ביניהם גם מוצרי חלב, חיתולים ובשר בקר. 
 
כאשר השיקו בשנת 2014 את מותג החיתולים של הרשת, אמר מנכ"ל שופרסל, איציק אברכהן, כי מטרת המהלך היא הגדלת העצמאות של הרשת מול הספקים הגדולים. הוא אמר כי מטרתם לתת לציבור תחליף זול, משתלם וטוב למותגים.
 
כידוע, שוק תחליפי חלב האם נשלט כיום על ידי שני מותגים: "מטרנה" של חברת "אסם" ולהם 53% מהשוק ו"סימילאק", אשר משווק בישראל על ידי חברת "פרומדיקו" ומחזיק ב-35% מנתח השוק. שחקן נוסף הוא "נוטרילון", המשווק על ידי חברת "טבע", מחזיק כיום בכ-12% מהשוק.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן