מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > צרכנות המשפחה

5 עצות זהב לקנייה חסכונית ונבונה של מוצרים לתינוקות

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 31/12/2015
5 עצות זהב לקנייה חסכונית ונבונה של מוצרים לתינוקות

סקר שוק, קניות ברשת והמתנה למבצעים מיוחדים, הם רק חלק מהדרכים שיעזרו לכם לבצע קניות מבוקרות של מוצרים לתינוק החדש, מבלי להיכנס להוצאות מיותרות

תינוק חדש מסמל את האושר שהצטרף לביתכם אך במקביל הוא מסמל את ההוצאות הגדולות אותן תאלצו לקחת על עצמכם. כל הורה מחפש עבור הצאצא שהגיח זה עתה לעולם את המוצרים האיכותיים והטובים ביותר ועל כן ההוצאות לעיתים הופכות לבלתי מבוקרות. כדי שתאפשרו לעצמכם להעניק לילדיכם הרך את המוצרים האיכותיים ביותר אך במקביל תאפשרו לעצמכם לחסוך בהוצאות קבלו מאתנו 5 עצות זהב שיאפשרו לכם לערוך קנייה חסכונית ונבונה.
 

סקר שוק אף פעם לא מזיק
 

עוד לפני שאתם שולפים את כרטיס האשראי ומתחייבים ל- 24 תשלומים עבור הקנייה הנדרשת, כדאי ואף מומלץ לערוך סקר שוק מקיף ולבחור בחנות התינוקות  שמציעה מוצרים מגוונים ואיכותיים במחירים הגיוניים. לעיתים בתחום המוצרים המיועדים לתינוקות ישנו ניצול ציני של הספקים בשל הידיעה כי ההורים ישקיעו את כל המשאבים כדי להעניק לתינוקם את הטוב ביותר. לא תמיד הטוב ביותר הוא היקר ביותר ועל כן סקר שוק יוכיח לכם כי אתם יכולים לרכוש את אותו המוצר באיכותו גם בחנויות מקבילות.
 

קנייה מעבר לים בלי לצאת מהסלון

רשת האינטרנט מאפשרת לכל אדם לערוך מסע קניות בעלויות משתלמות באמצעות כרטיס אשראי בלבד. כל שעליכם לעשות הוא לאתר את החנות המקוונת דרכה אתם רוצים לרכוש את הציוד הנדרש, להזמין לשלם ולהמתין לקבלתו.
 

פצלו את הקניות

רשתות רבות יוצאות במצעים שונים ומגוונים. אל תתפתו לערוך את כל הקנייה בחנות אחת ופצלו את הרכישה למספר חנויות. בכל חנות תרכשו את המוצרים המוצעים במבצעים כך תצליחו לחסוך לא מעט.
 

הימנעו מרכישת מלאים

הורים רבים מעדיפים לבצע רכישה גדולה ולהימנע מקפיצות תכופות לחנויות. הימנעו מרכישת מלאים משום שמה שאתם רוכשים היום יכול בהחלט להיות זול משמעותית מחר, בין אם החנות יוצאת במבצעים ובין אם אופי השוק משתנה. רכשו מה שאתם צרכים לזמן קצר ובכל שבוע, עד מספר שבועות, השלימו את החסר. גם אם נדמה לכם שהמחיר נמוך, תתפלאו לדעת כי הוא יכול עוד לרדת עם הזמן וחבל להוציא היום את מה שאפשר לחסוך.
 

זמן ההמתנה הוא מתנה
 

כשאתם בקופה ממתינים לתורכם, עברו על הפריטים שאספתם ובחנו שוב את הצורך בהם. לעיתים סיבוב בחנות גורם להעמסת מוצרים שלא לצורך, כך שלאחר מבט שני מתקבלת ההחלטה כי הבחירה הייתה מיותרת. אל תעמדו בתור ללא מעש, עברו על העגלה והתחילו למיין בהתאם לסדר עדיפיות שלכם. מה שמיותר הוציאו מהעגלה - אתם לא חייבים את כל המוצרים.
 

לסיכום, ככל שתקפידו על רכישת מוצרים באופן החסכוני ביותר, כך תצליחו גם לרכוש מוצרים איכותיים וגם לחסוך בעלויות. זכרו כי ילדיכם (בעיקר בגילאים הקטנים) גדל במהירות וההוצאות רק הולכות וגדלות. אל תתפתו לרכוש את היקר ביותר ובטח שלא לרכוש את מה שאין לכם בו צורך.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן