מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > צרכנות המשפחה

כיצד לבחור את הבית הנכון למשפחה

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 19/5/2016
כיצד לבחור את הבית הנכון למשפחה

חשיבה על הטווח הארוך, על הרחבת המשפחה ועל תקציב שתוכלו לעמוד בו, הם רק חלק מההיבטים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים בית למשפחה שלכם

כאשר בוחרים בית למשפחה, הדבר הראשון שאנשים חייבים לחשוב עליו הוא התקציב שלהם, וזה יכול לגרום לכך שהאפשרויות מרגישות מוגבלות מאוד. אבל, בעזרת שיקול דעת וסבלנות, אפשר להשיג עסקה טובה אפילו עם תקציב נמוך, ובהחלט שווה לחשוב על הטווח הארוך כאשר בוחנים את צרכי המשפחה. אחרי הכל, משפחות גדלות ומשתנות כל הזמן ומה שחשוב כשהילדים הם קטנים שונה מאוד שונה ממה שהם יצטרכו בשנות ההעשרה שלהם.
 
ילדים קטנים
 
משפחות עם ילדים קטנים מאוד יכול להרוויח מלהיות ממוקמים ביישובים עירוניים או פרבריים שיש בהם שפע של בייביסיטרים והיכן שיש קרובי משפחה קרובים שיכולים לעזור לפי הצורך. חשוב גם להיות בקרבת שירותים רפואיים. מרחב המחיה לא צריך להיות גדול, אבל כן צריך להיות אפשרי לשמור עליו נקי מאוד וגם לגדר את את כל האזורים הפוטנציאליים המסוכנים כמו מדרגות או מרפסות. גישה לקומת הקרקע הופכת את הדברים להרבה יותר קלים על מנת להתנייד עם עגלת תינוק.
 
ילדים גדולים יותר 
 
ילדים מבוגרים יותר צריכים להיות קרובים לבתי ספר טובים ולמתקני משחקים שמתאימים לגילם. באופן אידיאלי הם יהיו בקהילה שבה זה בטוח עבורם להתחיל לצאת החוצה בכוחות עצמם, אפילו אם זה רק כדי לבקר חברים במורד הרחוב, וזאת על מנת לפתח את עצמאותם. חצר היא אידיאלית על מנת לספק להם יותר מקום להיות פעילים. הם גם יתחילו לרצות חדרים משלהם וגם יצטרכו שטח משלהם בבית כדי להכין שיעורים.
 
בני נוער
 
בני נוער צריכים להיות קרובים לאמצעי תחבורה כדי שהם יוכלו להסתובב ללא הצורך להסיע אותם כל הזמן. הם עשויים לא למצוא מנוחה ביישובים קטנים. אם אין להם חדר משלהם, החיים של כולם יהיו מלחיצים יותר. זהו הזמן האידיאלי להכין מרתף או גג שטוח שבו הם יכולים לקבל מרחב משלהם כדי לבלות עם חברים.
 
מעבר לבית גדול יותר
 
מעבר לבית חדש יכול להיות מרתיע, לא רק בגלל מחירי הבתים שממשיכים לעלות, אלא גם בגלל שיבוש השגרה שהדבר יכול לגרום למשפחה, במיוחד אם הילדים צריכים לעבור לבתי ספר חדשים. אפשרות טובה יותר יכולה להיות הרחבת הנכס שכבר נמצא בבעלותך, אם יש אפשרות לעשות זאת. מומחה נדל״ן כמו נפתלי טילסון, אשר זכה להצלחה רבה ברחבי הארץ, יכול לספק עצות שימושיות לגבי הרחבות כאלה. במקרים מסוימים אפשר להרחיב את הדירה החוצה לחצר – בעוד שבמקרים אחרים יכול להיות שאפשר אפילו להוסיף קומות נוספות, אם כי זה בדרך כלל אומר שיהיה צורך לגור במקום אחר בזמן העבודות.
 
במקרים מסוימים, אפשר ליצור מרחב משפחתי רחב על ידי רכישת בניין שלם ופיצולו עם קרובי משפחה או חברים, או על ידי השכרה של חלק ממנו, אבל שוב, יש לברר את ההרשאות המתאימות מבעוד מועד. כל זה אולי נשמע כמו הרבה מאמץ, אבל זה יכול להיות שווה את זה על מנת לקבל עסקאות טובות יותר בשוק קשה ולשם מציאת בית שבאמת יספק את צרכי המשפחה.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן