מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > קיץ וחופש עם ילדים

טסים עם המשפחה בחגים? כך תדעו איזה ביטוח נסיעות לחו''ל מתאים עבורכם

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 14/9/2016
טסים עם המשפחה בחגים? כך תדעו איזה ביטוח נסיעות לחו''ל מתאים עבורכם

ביטוח נסיעות לחו``ל הוא אמצעי נהדר לשמירה על בטיחות המשפחה והילדים. רגע לפני שאורזים מזוודות ועולים על טיסה, הנה כל מה שאתן צריכות לדעת לקראת תקופת החגים הקרבה

אימהות טריות בחופשת לידה יכולות וצריכות לנצל את תקופת החגים הקרובה כדי לטוס עם הילדים לחו"ל. בניגוד למה שנהוג לחשוב, אין מניעה אמיתית לטוס גם עם תינוקות והחל מגיל חצי שנה או במקרים מסוימים אפילו 3 חודשים ניתן לעשות זאת בקלות ובנוחות. מצד שני, חשוב להיערך מראש עם כל הפרטים הקטנים ובעיקר להשקיע מחשבה בבחירת ביטוח נסיעות מתאים.
 

יש מסלולים שונים של ביטוחי נסיעות לחו"ל וההבדלים ביניהם באים לידי ביטוי בסוג והיקף הכיסוי. לצד תכניות ביטוח רגילות שמיועדות לאנשים ללא בעיות בריאותיות וכוללות כיסוי בסיסי בכל הפרמטרים הרלוונטיים, קיימות גם תכניות משופרות לכיסוי מחלות ספציפיות ותכניות אתגריות ליעד אקסטרים או לקראת פעילויות מסוכנות במיוחד.
 

מבחינתך בתור אמא לילדים, סביר להניח שהתכנית המשתלמת והאטרקטיבית ביותר תהיה כזו שמותאמת לכל המשפחה. ביטוח נסיעות לחו"ל של AIG לדוגמא מציע חבילה מקיפה שמעניקה שקט נפשי גם לאימהות טריות. כמו כן, החברה מספקת אפשרות לרכישת ביטוח לתקופה קצרה ולנסיעות של עד 180 ימים. זו הפוליסה המושלמת לחופשה בתקופת החגים כי סביר להניח שבכל מקרה תטוסי ליעד קרוב, לא מסוכן ולמספר ימים בלבד.
 

חבילה שמעניקה שקט גם לאמהות טריות

מה כדאי לבדוק בתוך הפוליסה?
 

את צריכה לבדוק את התנאים המפורטים על גבי הפוליסה כדי לדעת איזה ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים לך ולמשפחה. ראשית, בחרי את חבילת הביטוח המתאימה לפי גובה כיסוי ההוצאות הרפואיות. את יכולה לבחור בין כיסוי הוצאות רפואיות עד 200 אלף דולר, 100 אלף דולר, 250 אלף דולר ללא כיסוי מטען וצד ג' או כיסויים לנוסעים שסובלים ממצב בריאותי קודם ונוטלים תרופות. במידה ואת נמצאת עכשיו בהריון, עלייך לוודא שהכיסוי מתאים וכולל את הטיפולים הנדרשים במקרה של צורך בעזרה רפואית.
 

שנית, בדקי האם חברת הביטוח מעמידה לרשותך במסגרת הפוליסה גם מוקד חירום רפואי דובר עברית שזמין 24 שעות ביממה. מוקד כזה מסביב לעולם לא רק יעניק לך את השקט שאת מחפשת במהלך הטיול עם המשפחה, אלא גם יספק לכם שירותים רפואיים בזמן אמת  וללא צורך בהמתנה.
 

בררי אילו מדינות מוחרגות מהכיסוי הביטוחי ובמידת הצורך הוסיפי את היעד שלך לפוליסה. כמו כן, התייעצי עם נציגי חברת הביטוח לגבי רשימת הפעילויות שמוגדרות כספורט אתגרי או כספורט חורף. ודאי שאת לא מבצעת אף פעולה שחורגת מהכיסוי הביטוחי ועדכני גם את שאר בני המשפחה בנושא.
 

לסיכום, השקעת זמן בבחירה של ביטוח נסיעות לחו"ל שווה את המאמץ. עשי זאת מראש ועלי על הטיסה כשאת רגועה. 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן