מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

הריון ולידה > הריון

כנס הריון ולידה: מחוויותיו של אב של ביקר ושרד...

מאת: רועי לייזר | פורסם: 8/11/2016
כנס הריון ולידה: מחוויותיו של אב של ביקר ושרד...

רועי לייזר הצטרף לאשתו ההרה לכנס הריון ולידה, הוא חזר משם עם הרבה תובנות משעשעות, עצות לא מועילות ו-900 קלוריות למשקלו

שישי בבוקר. שמנו פעמינו אל כנס הריון ולידה מטעם מחלקת יולדות של בי"ח באזור השרון. 
 
בכניסה קיבלו את פנינו דיילות קרקע חביבות, שהזמינו אותנו להשתתף בהגרלה של חיתולים כלשהם, אבל הפרס הגדול חיכה לנו בפנים:
 
בופה של מאפים מלוחים ומתוקים, ממש מסיבת גלוטן, לצד ירקות חתוכים בשביל המצפון. קפה, תה, מיץ תפוזים, מיץ אשכוליות אדומות, לימונדה. 
 
בהמשך עברנו בין הדוכנים וליקטנו דוגמיות של מגבונים לחים, משחות ואבקות. כרגיל, אין מתנות חינם. הדוגמיות הגיעו עם שלל פלאיירים, מגנטים וכרטיסי ביקור, מה שגרם לי לחשוב שהפלאיירים לא מתים, הם רק מתחלפים. הייתה אפילו עמדה מיוחדת של צלם מגנטים, טוב שלא הביאו גם DJ ומוהל.
 
אחר כך עברנו בדוכנים של היועצות והמומחים. יועצת שינה. יועצת התפתחותית. יועצת תזונתית. משום מה יועצת ההנקה התעקשה לדבר איתי ורק אחר כך עם אשתי. אולי זה בגלל שיש לי חזה גדול, בזכות המשקל העודף שלי. אמרתי לאשתי שלא ברור לי למה אני צריך לבזבז את זמני אצל יועצת שינה, כי אני הרי ישן מצוין. אין לי גם צורך ביועצת התפתחותית כי התפתחתי יפה מאד, אפילו יותר מדי... בעצם היחידה שיכולה לעזור לי היא היועצת התזונתית. 
 
אשתי הסבירה לי שכל הייעוץ הנ"ל לא רלוונטי לגבי, אלא לתינוקות בלבד והזכירה לי שהכנס לא עוסק בי.
 
לאחר המשחק המקדים נכנסנו לאולם. עוד לפני שהתחילו במצגת, אני כבר ידעתי מה חשוב לי שיהיה בבית היולדות שנבחר (יותר נכון שאשתי תבחר): חניה קרובה לחדר היולדות ושהמזגן במחלקה יקרר בעוצמה גבוהה. מבחינתי, כל השאר - זה בונוס. 
 
אחרי נאומים משעממים של כל מיני אחיות ורופאים, הציגו בפנינו מצגות power point משעממות לא פחות. לרגע חשבתי שהגענו בטעות לכנס רופאים מרדימים.
 
באחת ההרצאות סיפרו לנו שיש שלושה סוגים לקורס הכנה ללידה: רגיל, משפחתי ואקסטרים. ממש כמו הקיאקים של כפר בלום. היה גם דיון על אפידורל, לידה עם דולפינים ולידה בבית. הוציאו אותנו להפסקה וזה היה בדיוק הרגע המתאים לברוח. הביתה.
 
 בדרך לאוטו אשתי שאלה אותי מה אני לוקח איתי מהכנס הזה. "900 קלוריות" עניתי.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן