מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

תינוקות > תזונה תינוקות

סוף סוף גם בישראל - Kabrita תמ''ל על בסיס חלב עזים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 20/2/2017
סוף סוף גם בישראל - Kabrita תמ''ל על בסיס חלב עזים

(צילום: יחסי ציבור kabrita)

נעים להכיר! לאחרונה הגיע לישראל תמ``ל (תרכובת מזון לתינוקות) בהרכב מתקדם ומועשר על בסיס חלב העזים, הידוע ביתרונותיו הטבעיים ובראשם העיכול הקל

ולמה מדובר בחדשות טובות? תמ"ל על בסיס חלב עזים מהווה חלופה איכותית לכל המוצרים והמותגים הקיימים כיום, המבוססים על חלב פרה עבור הורים המעדיפים מוצרי חלב עזים, גם לתינוקם ועונה על צורך אמיתי של תינוקות צעירים ופעוטות הסובלים מתסמינים כגון גזים, כאבי בטן, שלשולים, עצירות, פליטות, גירויי עור או ליחה, שמקורם בתגובה לחלבון חלב הפרה.
 
ואכן, מחקרים מראים שחלב עזים תורם לתהליך העיכול בזכות הרכב חלבון ייחודי המכיל שיעור נמוך יותר של אלפא קזאין וכי קיים דימיון רב יותר בהרכבו להרכב לחלב אם. חלב עזים מכיל מגוון רחב של ויטמינים ומינרלים חיוניים לגוף באופן טבעי כגון: ברזל, אבץ, נחושת וסלניום, אשר יכולת הספיגה והעיכול שלהם טובים יותר, בהשוואה לחלב פרה.
 
הורים רבים בעולם ובישראל אשר ילדיהם ניזונים מקבריטה, מדווחים בין היתר על מעבר קל מהנקה לתמ"ל, גם בקרב אימהות משלבות, על הקלה בכאבי הבטן, שינה רציפה ואיכותית ועל שביעות רצון מבחירה בתזונה איכותית אשר עד היום לא היתה זמינה בישראל. 
 
האיכות וההרכב המועשר של Kabrita לא נעצרים בחלבון חלב העזים. התמ"ל של kabrita עושה לתינוקות נעים בבטן :-) גם משום שמשלב תערובת שומן  המכילה שמן בטא-פלמיטט שהוכח כמסייע לתהליך העיכול ושיפור ספיגת סידן בכל השלבים. ובנוסף, העשרות של פרה-ביוטיקה, אומגה 3 ואומגה 6 בכל השלבים. 
 
תמ"ל קבריטה בטוח לגמרי ועומד בדרישות משרד הבריאות
 
ומה לגבי הטעם? ההורים הטועמים ישמחו לגלות שמדובר בטעם עדין (מפתיע לטובה) שמקורו בחלב הולנדי משובח שהופק מעזים שגדלו ללא אנטיביוטיקה וללא הורמונים. לתמ"ל קבריטה לא מוסיפים תוספי טעם או סוכר באף אחד מהשלבים. 
 
תמ"ל קבריטה בטוח לגמרי בזכות האיכות והאמינות של היצרנית הוותיקה Hyproca Nutrition  מהולנד – המייצרת תמ"ל ומזון לתינוקות מזה 75 שנים. כל אריזה נבדקת בעשרות בדיקות במעבדות שונות בהולנד ובישראל ועומדת בדרישות המחמירות של רשות בטיחות המזון האירופית (EFSA) ורשויות נוספות בעולם וכמובן גם בדרישות משרד הבריאות בישראל
 
סדרת התמ"ל המתקדמת של Kabrita, משווקת כבר ב- 54 מדינות: ארה"ב, הולנד, אנגליה, צרפת, ניו זילנד, ארצות סקנדינביה, רוסיה וסין, ומציעה מגוון המתאים לשלושת שלבי ההתפתחות. שלב 1 מגיל 0-6 חודשים, שלב 2 מגיל 6-12 חודשים ושלב 3 מגיל 12 חודשים ואילך. ל-Kabrita כשרות בהשגחת רבנות הולנד ובאישור הרבנות הראשית לישראל. 
 
לאור המעבר של משפחות רבות לתזונה המבוססת על מוצרי חלב עזים ומעבר לאורח חיים בריא יותר, מצפים ב-Kabrita להרחיב בהמשך את המגוון ולהציע גם מזונות המשך לתינוקות על טהרת חלב העזים: דייסות ומחיות פרי טבעיות.
 
 
 
 
 
 
 
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן