מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

תינוקות > תזונה תינוקות

קבריטה: הורים מרוצים ממליצים ומספרים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 16/3/2017
קבריטה: הורים מרוצים ממליצים ומספרים

החלב פחות מכביד על ליאה (צילום: רחלי אידלסון)

תמ``ל קבריטה מבוסס על חלב עזים, עומד בדרישות משרד הבריאות בישראל, מכיל את כל מרכיבי התזונה הדרושים להתפתחות תקינה ונהנה מתועלות טבעיות ותזונתיות הייחודיות רק לו. למרות זאת, ישנם הורים שעדיין מתלבטים האם לתת אותו לתינוק. אנחנו כאן בכדי לעזור

אז במקום למנות את כל היתרונות, אנחנו משתפים בסיפורים של הורים אשר כבר לא מתלבטים. הם  בחרו במזון התינוקות של קבריטה וסיפרו לנו למה בחרו ומה דעתם:  
 
בזכות המעבר הקל מתמ"ל להנקה (והפוך)  
"את תמ"ל הקבריטה המצוין אנחנו נותנים לביתנו קליאו מהיום הראשון בשילוב הנקה - אני מניקה כמה שניתן ומיד משלימה את הארוחה עם בקבוק. המעבר בין ההנקה לבקבוק עם קבריטה הוא תמיד קל ומהיר ועד היום אין לקליאו גזים והיא גדלה בקצב מצוין. אני ממליצה בחום על המוצר!" (תמר לוין, תל אביב). 
 
 
מניקה ומשלימה עם קבריטה. תמר לוין וקליאו
 
למרות המחיר, בזכות הפסקת הפליטות 
"בפעם הראשונה קראנו על קבריטה בכתבה ב-ynet. הבת שלנו נולדה כחודש לאחר מכן, ובהתחלה השתמשנו בתחליף חלב על בסיס חלב פרה, אבל זה לא צלח, אחרי כל אכילה ראינו שהיא פולטת המון. ניסינו תחליפי חלב אחרים עם אותה תוצאה. קיבלנו דרך קופת החולים תחליף בשם  A.R שעזר מעט, אבל למרות שתופעת הפליטות קטנה, הילדה סבלה מקשיי עיכול.
 
באותה תקופה נחשפנו שוב למידע על תמ"ל קבריטה והחלטנו לנסות אותו למרות המחיר. אחרי 2 האכלות בקבריטה ראינו תינוקת אחרת. צוחקת אחרי הארוחה, נהנית הרבה יותר מהטעם של התמ"ל ולא סובלת מקשיי עיכול. 
 
אנחנו מצפים להכנסת מוצרי מזון תינוקות נוספים של החברה כמו דייסה. תמ"ל הקבריטה מומלץ מאוד בייחוד אם יש לילד בעיות עיכול, ובהחלט שווה את המחיר. אל תמהרו לקחת תחליפי חלב צמחיים ותחליפי חלב במרשם - תנסו קודם קבריטה" (יבגני בליאכר, דימונה).
 
 
הילדה צוחקת לאחר כל ארוחה
 
בזכות השינה הרציפה והלילות הרגועים 
 
 
בזכות התזונה האיכותית 
"אני תמי, בת 32, מתל אביב ואמא של אריק, בן 10 חודשים. כשאריק היה בן חצי שנה התחלנו לחפש לו תמ״ל שיוכל לקבל במהלך היום כשאני בעבודה. 
 
היה לי חשוב לתת לו תמ״ל שיאפשר לו מעבר חלק ונינוח מהנקה מלאה. אני בחיי האישיים נמנעת ממוצרי חלב פרה ובאותה תקופה שמעתי על מוצרי קבריטה המבוססים על חלב עזים והרגשתי כי זה יכול להיות פתרון אידאלי. 
 
באותו זמן עוד לא היו המוצרים כ"כ קלים להשגה והתנסיתי בתמ״ל על בסיס חלב פרה וגם על בסיס צמחי, ומשניהם לא הייתי מרוצה מסיבות שונות. 
 
בינתיים הצלחתי להשיג קבריטה וכמעט באופן מיידי אריק הרגיש יותר טוב, ואני נרגעתי. אני זוכרת שקראתי שחלב עזים הוא הקרוב ביותר מבחינת מרכיבים לחלב אם, וגם זה הרגיע אותי. 
 
כמו הרבה אימהות ברור לי שהנקה היא התזונה האידאלית לתינוק אך נסיבות החיים (והקריירה) לא תמיד מאפשרות הנקה מלאה אחרי שלב מסוים. אני מרגישה שקבריטה מספקת לאריק תזונה איכותית שגם טעימה לו וגם קלה לעיכול. אני ממליצה לכל אמא שמחפשת אחר תזונה איכותית ביותר ולא רוצה להתפשר על דבר כ"כ חשוב לנסות את מוצרי קבריטה" (תמי ליסבונה, תל אביב).
 
 
עכשיו יש יותר משתי אופציות... לא רק חלב פרה או סויה
"נלחמתי על הנקה בשיניים וזה לא היה קל. לא כולן יכולות או רוצות להניק. למה יש לנו רק שתי אופציות? חלב פרה או צמחי? כשמכל החיות, החלב שהכי קרוב לחלב האם שלנו הוא חלב עזים? אני באמת מאושרת שמישהו סוף סוף הרים את הכפפה והביא את זה לארץ! 
 
מישהו שבאמת אכפת לו ונותן לנו את זכות הבחירה. לא רק שליאה נהנית מאוד מהטעם של החלב, אני גם רגועה מתופעות הלוואי שהיו לה קודם. החלב פחות מכביד עליה, אין כאבי בטן וגזים, אין ליחה ונזלת" (רחלי אידלסון).

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן