מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

תינוקות > תזונה תינוקות

מטרנה לייב - מטרנה מציגה את הדור הבא של הייעוץ תזונתי באמצעות פייסבוק לייב

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 5/6/2017
מטרנה לייב - מטרנה מציגה את הדור הבא של הייעוץ תזונתי באמצעות פייסבוק לייב

מטרנה משיקה שירות חדש - ייעוץ תזונתי באמצעות פייסבוק לייב, בנושאי הנקה, תזונה ושינה עם יועצות המרכז לייעוץ תזונתי שיענו על שאלות הגולשים בעמוד הפייסבוק של החברה

לאחר שהייתה הראשונה שהציעה ייעוץ און ליין באמצעות שירותי גרופeat בקבוצות ווטסאפ, מרחיבה מטרנה את הפעילות הדיגיטלית באמצעות המרכז לייעוץ תזונתי ומשיקה סדרת משדרי לייב בפייסבוק. המשדרים יכללו את יועצות המרכז לייעוץ תזונתי אשר יענו בלייב על שאלות הגולשים ועל השאלות הנפוצות ביותר שעלו בקבוצות גרופeat. 
 
צוות היועצות מורכב מיועצות תזונה-דיאטניות קליניות, יועצות שינה ויועצות הנקה, המלוות ומייעצות לאימהות לאורך כל שלבי התפתחות התינוק. 
 
לדברי סיון צור, מנהל הדיגיטל של מטרנה, "כחברה המובילה את תחום מזון התינוקות בישראל, אנו מחויבים לתפיסת שירות חדשנית הפוגשת את קהל האימהות בפלטפורמות הפופולריות והאהובות עליהן. טכנולוגיית משדרי הלייב שפייסבוק השיקה לאחרונה, אפשרה לנו להרחיב את התמיכה והשירות  של המרכז לייעוץ התזונתי שלנו לאפיקים חדשים. במסגרת שירותי גרופeat – ייעוץ בקבוצות ווטסאפ בו חברות אלפי אמהות,  אנו נחשפים לשאלות נפוצות המעסיקות את האמהות בשלבים השונים של גידול תינוקן ואנו שמחים וגאים באמצעות טכנולוגיית הפייסבוק לייב להרחיב את המענה המקצועי הללו לציבור הרחב..". 
 

לצפייה במשרד הלייב הראשון בעמוד הפייסבוק של מטרנה - לחצו כאן

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן