מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פעוטות > בחירת מטפלות וגן ילדים

אתר בדרך לגן: הדרך הבטוחה והקלה למצוא את הגן הטוב ביותר עבור ילדכם

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 2/9/2018
אתר בדרך לגן: הדרך הבטוחה והקלה למצוא את הגן הטוב ביותר עבור ילדכם

מהיום הורים יכולים למצוא גן ילדים בקלות וגם לקרוא חוות דעת אמיתיות של הורים אחרים מכל חלקי הארץ. אתר בדרך לגן ממפה את כל המסגרות מגילאי לידה עד שש שנים ובו אינדקס מעודכן הכולל גנים, משפחתונים פרטיים, גני עירייה ועוד. צפו בכתבה ששודרה במהדורת החדשות

לאחרונה התראיינו יזמי אתר בדרך לגן בתכנית הבוקר של ערוץ 10 וסיפרו על מה הביא אותם להקים את האתר וכיצד הם מוודאים כי חוות הדעת באתר הן אכן חוות דעת אמיתיות של הורים מהגן. 
 
אתר בדרך לגן יעזור להורים לבחור את הגן המתאים ביותר עבור ילדם
 
בישראל, היעדר פיקוח ממשלתי או ציבורי על מסגרות חינוך לגילאי לידה עד שלוש, הופך את משימת חיפוש גן הילדים למסובכת. מעבר למגוון הרב של מסגרות החינוך הפרטיות, הקושי האמיתי טמון בחוסר היכולת של הורים לקבל במרוכז מידע מהימן ומעודכן על כל גני הילדים באזור מגוריהם. למעשה, עד היום הורים רבים נאלצו לבחור גן ילדים בהסתמך על פיסות מידע שהצליחו לדלות משיחות אקראיות עם הורים בגינות שעשועים, ומפוסטים ושרשורים במדיה החברתית. 
 
באותו קושי נתקלו גם יזמי אתר בדרך לגן, שלושה הורים צעירים ממרכז הארץ, וזה הביא אותם להקים את אתר בדרך לגן – אתר אינטרנט ראשון מסוגו שמרכז את כל מה שהורה צריך לדעת בעת חיפוש ובחירת גן מתאים עבור ילדו. האתר ממפה להורים את כל מסגרות החינוך לגילאי לידה עד שש שנים באזור מגוריהם, ומאפשר להם לקרוא חוות דעת אמיתיות של הורים אשר ילדיהם היו בגן (חוות הדעת מאומתות על ידי חשבון הפייסבוק של ההורה). 
 
אינדקס גנים מקיף ומעודכן, מנוע חיפוש לפי מיקום
 
אתר בדרך לגן מציע ממשק ידידותי ומותאם גם לסמארטפון וטבלט. בדף של האתר, הורים יכולים להזין במנוע החיפוש כל כתובת בישראל. בלחיצה אחת, האתר יציג את כל הגנים סביב אותה כתובת. ניתן בקלות למקד את החיפוש על פי גיל הילד, מספר הילדים בגן, יחס צוות/ילדים, סוג הגן ועוד. בדף הגן ניתן לצפות בתמונות, לקרוא מידע נוסף ולצור קשר עם הגן. בחלק מהגנים ניתן אף לבצע סיור וירטואלי בגן, כך הורה יוכל להתרשם ממראה הגן והחצר, מבלי להגיע פיזית לגן. לחץ כאן על מנת לצפות בסיור וירטואלי בגן ילדים פרטי ברמת אביב.
 
 

 
סקר אנונימי לדירוג הגן וחוות דעת מהימנות בלבד 
 
בדף הגן, ניתן לקרוא חוות דעת מהימנות של הורים מהגן - לא כאלה ששתלו חברים של הגננת או משפחה של הסייעת - הורים אמתיים שנותנים חוות דעת ענייניות. כדי לוודא כי כל חוות הדעת מהימנות על כל הורה להזדהות דרך חשבון הפייסבוק שלו. הורים אשר מעוניינים להשאיר חוות דעת אנונימית יוכלו רק למלא סקר על פרמטרים כמו תזונה, מבנה הגן והחצר, צוות הגן, ניהול הגן והניקיון. 
 

באתר בדרך לגן - גם ההורים וגם גני הילדים מרוויחים
 
יזמי אתר בדרך לגן מאמין שלהורים, יש כוח חברתי. הם יכולים להכתיב את הסטנדרטים, את הצרכים והדרישות. באתר בדרך לגן, גן שרוצה ליהנות מהמלצות וחוות הדעת, יצטרך לעמוד בהם. המטרה היא שכולם ירוויחו, כך שהורים ירוויחו גני ילדים מושקעים ואיכותיים יותר ויהיו רגועים שהקטנטנים שלהם בידיים טובות. ומצד שני, הגנים העומדים בתקנים ובסטנדרטים, יקבלו זרקור משלהם - לספר את הסיפור שלהם ולהזמין את ההורים לפגוש מסגרת שעשויה להיות המעטפת שחיפשו עבור ילדם. 
 
אם אתם בחיפוש אחר גן ילדים באזור מגוריכם אנחנו מזמינים אתכם להשתמש באתר בדרך לגן. אם יש לכם מידע על גני ילדים שתרצו לשתף אותנו, נשמח! שתפו חוות דעת על גן הילדים שלכם בדף הוסף חוות דעת שבאתר. במידה והגן שלכם עדיין לא מופיע באתר, הוסיפו אותו בקלות בדף הוסף גן.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן