מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

הריון ולידה > לידה

הרמת חזה לנשים אחרי לידה - מה חשוב לדעת

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 18/4/2019
הרמת חזה לנשים אחרי לידה - מה חשוב לדעת

(צילום: יחסי ציבור)

אחת הדרכים לשמור על החזה מורם גם לאחר לידה או בגיל מתקדם יותר היא הרמה של החזה. הנה כמה דברים שלא ידעתם על הרמת חזה

הגוף הנשי הינו פלא הבריאה ואין ספק כי חשוב מאוד לשמור עליו, כל אחת בדרכה ולפי תנאיה. יש שבוחרות בפעילות גופנית ובכושר על בסיס יומי בכדי לשמור ולחטב את הגוף ויש שבוחרות בטיפולים קוסמטיים ובפלסטיקה. כל אחת מן הדרכים מקובלת והגיונית – כאשר היא נעשית מתוך צורך ודאגה לגוף שלך. 
 
גוף האישה עובר שינויים רבים לאורך השנים וככל שאנו מתבגרות ומתווספות לנו השנים – כך גם הגוף, מקבל על עצמו שינויים פיזיולוגיים ונפשיים שונים. אחד האיברים הבולטים בגוף האישה הינו החזה וכל אחת וודאי תוכל להעיד ולומר כי חשוב לה מאוד שהחזה יישאר מוצק וזקוף, על מנת לחוש נשית, מושכת וצעירה. בשל כל אלה ועוד האפשרות בה בוחרות נשים רבות היא הרמת חזה.
 
הרמת חזה לנשים אחרי לידה – מתי נהוג לבצע את ההרמה?
ניתוח הרמת חזה מתאים לנשים אחרי לידות מכיוון שהחזה שלהן עבר שינויים משמעותיים לאורך תקופת ההיריון וההנקה. בדרך כלל החזה גדל משמעותית במהלך ההיריון ולאחר מכן הוא גדל עוד מכיוון שהוא גדוש בחלב אם. 
 
נשים מניקות נהנות מחזה גדול אך מופתעות מאוד מהמראה שלו לאחר שהן מפסיקות להניק. בדרך כלל מה שקורה זה שהחזה מתרוקן מחלב והצורה שלו נהיית רופפת יותר ויש שמתארות את החזה שלהן כ"ריק ומדלדל". אינך חייבת לחוש כך כלפי גופך, ניתן לטפל במצב ולבצע ניתוח הרמת חזה.
 
רצוי לבצע הרמת חזה לנשים אחרי לידה שכבר סיימו להניק וככל הנראה לא מתכוונות ללדת יותר או להניק בהמשך השנים. לרוב, מגיעות אל הקליניקה נשים בגילאי 30+, כשהן משוכנעות ובטוחות שלא ירצו ללדת עוד.
 
כמה עולה ניתוח הרמת חזה?
המחירים של ניתוח הרמת חזה בישראל משתנים מרופא אחד לאחר ותוכלי לברר על כך בפגישת הייעוץ הראשונית שתערכי מול צוות הקליניקה והרופא המנתח.
 
מהן השיטות להרמת חזה?
קיימות מספר שיטות לביצוע ניתוח הרמת החזה, כאשר ההבדלים בין השיטות קשורים בעיקר למיקומן של הצלקות שנותרות בסיום הניתוח. 
 
אחת השיטות מכונה 'בנלי' כאשר החזה מורם באמצעות עבודה כירורגית והצלקת שתשאר היא סביב העטרה בלבד. אל הצלקת מוחדר שתל סיליקון בגודל הנחוץ ויוצר מראה של חזה מורם ועומד. 
 
שיטה נוספת מכונה 'לזור', בדרך כלל היא מצריכה מהרופא להותיר שתי צלקות בגופה של המנותחת וגם במהלכה מושתל שתל אל החזה כאשרת הצלקת היא על החזה עצמו. 
 
בשיטה השלישית המכונה 'שיטת עוגן' הצלקת גם כן תהיה מסביב לעטרה או מתחת לחזה ובמהלכה גם כן מוכנס שתל אל החזה. הרופא יבחר באיזו שיטה לנתח את המטופלת כאשר הוא מסתמך על התנאים של גופה : אצל נשים מסויימות יש נפילה קלה, אצל אחרות יש עודף עור וכו'.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן