מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > מומלצים ברשת

מומלץ: משחקים ודפי צביעה בחינם לפעוטות

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 12/5/2012
מומלץ: משחקים ודפי צביעה בחינם לפעוטות

אתר "uptoten", החביב והצבעוני, יספק לכם דפי צביעה, משחקים ועבודות יצירה, אותם תוכלו להדפיס וגם לשחק וליצור אונליין עם הקטנים

להעביר זמן עם הקטנים בבית זו לא תמיד משימה פשוטה, צריך להיות יצירתיים מסביב לשעון, לחשוב על דרכים להפעיל אותם, לגרות אותם ולעזור להם לגלות את כל הכישרונות החבויים בהם.
 

דרך נהדרת להעביר זמן בבית עם הקטנים היא באמצעות צביעה וציור. ישנם הורים שהתברכו בכישרון ציור ואיור בו כל כל כלב נראה כלב, כל בלון בלון וכל ליצן ליצן, וישנם הורים שלא ממש התברכו בכישרון מסוג זה ולכן כל כלב נראה כמו חזיר, כל בלון כמו גלגל וכל ליצן כמו השטן. בדיוק עבור הורים מסוג זה הרשת מוצפת כיום בדפי צביעה איכותיים, אותם ניתן להדפיס ללא כסף ולתת לילד לצבוע ציור שהוא ממש יכול לזהות וללמוד ממנו משהו, ולא אחד כזה מבלבל שצייר הורה עם שתי ידיים שמאליות.

אתר מומלץ במיוחד הוא אתר "uptoten" בו תוכלו למצוא אינספור דפי צביעה גדולים, ברורים במגוון נושאים, המתאימים בדיוק פעוטות וגם עבור ילדים יותר גדולים. חלק מהדפים אותם תדפיסו אבל מתוחכמים, ובתוך הציור הם כוללים מקום בו תוכלו לדוגמה להכניס את תמונת ראשכם או ראש הילד. חלק מהאתר הינו בתשלום, אך ישנו אזור שלם בחינם הכולל, מלבד דפי הצביעה, גם משחקים, פאזלים, הוראות לעבודות יצירה שונות וכל מיני שעשועים אחרים מומלצים.

במידה והילדים שלכם הם פעוטות מהדור החדש, שכבר בגיל שנה יושבים מול מחשב מקלידים ומשחקים בעכבר, תוכלו למצוא באתר גם עבודות צביעה ומשחקים אונליין, איתם תוכלו להשתעשע ביחד עם הפעוט מול המחשב.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן