מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > מקומות בילוי למשפחות

בסוכות: תערוכה מיוחדת לילדים קטנים בחולון

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 26/9/2010
בסוכות: תערוכה מיוחדת לילדים קטנים בחולון

בתערוכה המיוחדת, המיועדת לגילאי 3-8, ומתקיימת במרכז "בגובה העיניים" יוכלו ילדים ליהנות ממוזיקה, תיאטרון ועבודות יצירה 

הורים המחפשים מה לעשות עם הילדים בחג הסוכות יוכלו בין התאריכים 26-28.9 ליהנות איתם בתערוכה "יש חיה כזאת?!" שתיערך במרכז "בגובה העיניים", שבמוזיאון הילדים בחולון. 
 

התערוכה המיוחדת, המשלבת תיאטרון, מוזיקה ואמנות, מיועדת לילדים בגילאי 3-8 ומטרתה לקרב את עולם האמנות אל ליבם של הילדים. התערוכה עוסקת בעולם בעלי החיים והיא מזמינה את הזאטוטים ליצור לעצמם חיה דמיונית, להפוך אותה לחבר, לצאת איתה למסע הרפתקאות, לספר לה סודות ולפרוק באמצעותה כעסים, פחדים ורגשות.
 

בין האמנים המציגים בתערוכה תמצאו את: דינה מרחב, מירטה אדרי, דיק בן דור, אודי דיין, דבורה בלום, אוה והבה, אלברט גבאי, ועוד. את הביקור בתערוכה נפתח בצפייה בהצגה, בה יפגשו הילדים את הפרה מטופחת חדווה, שאוחזת בתואר המכובד "מלכת היופי של הפרות" ופגשה ביום בהיר אחד בציפור גדולה ששינתה את חייה ויחד הן יצאו למסע בו הן מגלות את החיות המסתתרות ביצירותיהם של האמנים.

הילדים שיבקרו בתערוכה יזכו ליהנות ממסע בין חיות המשלב האזנה למוזיקה, נגינה על כלי נגינה שונים (המדמים את קולותיהם של החיות) וליצור עבודות משלהם בסדנת יצירה מיוחדת שתעמיד לרשותם חומרים שונים שבאמצעותם יצרו את החיה הפרטית שלהם.
 

התערוכה תתקיים פעמיים ביום, בשעות 9:30 ו-11:30.
 

מחיר כרטיס למבוגר: 45 שקלים.

מחיר כרטיס לילד: 20 שקלים.
 

* בתמונה: פסל של דינה חורב מתוך התערוכה

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן