מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

כותבים בטיפה

ליאת ציוני מורד

ליאת ציוני מורד

מאמנת לתקשורת ומנהיגות


 052-3932031

 liat-z@tut-coach.co.il

 https://www.facebook.com/liat.z.morad?fref=ts

עוד עלי:

 הי, אני ליאת, בת 36, אמא של דור (8), עילי ( 5.5) ואריאל (1.5) המקסימים ואשתו של שרון (תימני מוחלט) בעל גישה חופשית לג'חנון על בסיס קבוע מפאר מטבחה של סבתא חנה.


כיום אני מאמנת להישגיות אישית ועסקית שמלווה אנשים וארגונים להשגת מטרותיהם. במקור, אני הייטקיסטית, שלאחר סיבוב שלם של ניהול פיתוח, ניהול פרויקטים, טיסות ברחבי העולם והמון שעות סקייפ,  הגעתי למסקנה שמה שאני באמת אוהבת בעבודה (חוץ מהמשכורת) זה את האנשים.
 
ואז, החלטתי לעסוק באנשים. הלכתי ללמוד בתות (בית הספר למאמנים של אלון גל), למדתי קורס בסיסי, ועוד אחד, התמקצעתי, נהניתי, התבגרתי ויצאתי למסע של חיי בו אני שותפה למסעם של אנשים רבים לעצמם ולחלומות שלהם.
 
אנשים מגיעים אליי עם חלומות מגוונים ושונים: יש מי שרוצה להרוויח יותר בעסק שלו, למצוא עבודה אחרת, להתקדם, יש מי שרוצה למצוא זוגיות, לשפר את הקיימת או להצליח להחליף שתי מילים עם הילד שלו ...
 
את כולם אני מלווה באהבה ואמונה גדולה. אני אופטימית ללא תקנה, לא כי איני רואה קשיים או חווה אותם אלא כי אני בוחרת בעקביות ובנחישות להוקיר תודה על כל דבר טוב הנקרה בדרכי.
 
אז אני מודה לכם מראש על תשומת הלב ועל ההזדמנות שנקרתה בפניי להציג את הזווית שלי.
 
בחרתי לקרוא לטור "החיים מחוץ לפייסבוק" , כי בינינו, התמונות של כולם מחויכים, מטיילים ויפים הן נהדרות אבל החיים האמייתים קצת יותר מורכבים ....
 
ואם תרצו להיפגש, להשמיע  לכתוב אני אשמח :