מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

כותבים בטיפה

 שני יעקבי-ברמן

שני יעקבי-ברמן

יועצת ומדריכת הורים (M.A)

הדרכת הורים, חיזוק יחסים בין בני המשפחה ועוד


 ybshany@gmail.com

 http://www.parental-guidance.co.il

עוד עלי:

בוגרת תואר ראשון B.A במדעי ההתנהגות, תואר שני M.A בלימודי משפחה, ולימודי הדרכת הורים פרטנית במכון אדלר (מסלול של 3 שנים).
 
יועצת ומדריכת הורים בנושאים מגוונים החל מהגיל הרך וכלה במתבגרים, כותבת באתרי אינטרנט ובעיתונות בתחום ההורות, מעבירה הרצאות והשתלמויות לאנשי מקצוע מהתחום הטיפולי והחינוכי ולקהל הרחב.
 
ההורות בעידן שלנו שונה מאוד מזו שהייתה נהוגה בעבר. הדרך שבה גידלו אותנו, לא בהכרח תואמת את הדרך שאנו נגדל את ילדינו, ורוב ההורים נותרים אבודים אל מול התמודדות עם האתגרים שההורות כיום מזמנת.
 
עם יד על הלב, אל כמה מן התפקידים שמילאתם במהלך חייכם "נזרקתם למים עמוקים"? כל תפקיד, שתמלאו בחייכם מתחיל בהכשרה כלשהי, למידת מקצוע, תואר או אפילו חפיפה במקום עבודה חדש. אך, למרבה הפלא דווקא לתפקיד המשמעותי ביותר שתמלאו בחייכם, זה שיימשך כל עוד אתם חיים, התפקיד בעל המחויבות הארוכה ביותר, שכולל אחריות וטיפוח רגשי ומעשי, המחייב השקעה מרובה, בלי הגבלת זמן ומקום, דווקא ל"ג'וב" הזה, אין הכשרה מסודרת.
 
בפגישות, אני מלמדת הורים ומסייעת להם לפתח דרכי תקשורת בריאות עם הילדים, דרכי התמודדות אלטרנטיביות וחיזוק היחסים בין בני המשפחה. בנוסף, מלמדת ומדריכה הורים, להפוך מהורים שמגיבים לילד, להורים שבוחרים ויוזמים באינטראקציה מול ילדיהם. 
 
מזמינה אתכם ליצור קשר ולקבל ייעוץ והדרכה קצרה ואפקטיבית.