מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

כותבים בטיפה

עו''ד מיה לוי

עו''ד מיה לוי

זכויות נשים והורים בעבודה, ירושה, מקרקעין ועוד


 052-3432557

 mlevilaw@gmail.com

 http://www.levhadin.co.il/

עוד עלי:

משרד עורכי דין "מיה לוי", הוקם ונוסד על ידי עו"ד מיה לוי באמונה כי השירות ללקוחה וללקוח הינו ערך עליון, כמו גם מתן ליווי צמוד ואישי - מן המסד ועד הטפחות!
 

עו"ד מיה לוי, מתמחה בין השאר בדיני עבודה - בדגש על זכויות נשים בעבודה וזכויות הורים בעבודה, מקרקעין/נדל"ן, דיני ירושה, עיזבונות וצוואות, ייצוג והופעה בבתי משפט, מתן ייעוץ משפטי, עריכת חוות דעת משפטיות ועוד. 
 
עו"ד מיה לוי הינה תושבת העיר נתניה, בוגרת תואר ראשון במשפטים מהמכללה האקדמית נתניה (LL.B), וסטודנטית שנה שנייה לתואר שני במשפטים באוניברסיטת חיפה (LL.M). 
 
את התמחותה בעריכת דין עשתה בתחום המקרקעין ומיסוי המקרקעין, וכן בתחום הירושות והעיזבונות. לאחר שעברה בהצלחה את בחינות ההסמכה של לשכת עורכי הדין, עבדה במשרד עורכי דין כשנה וחצי, שם רכשה את מומחיותה בדיני עבודה. 
 
עוד משנותיי הראשונות באקדמיה התעניינתי בתחומי האפליה המגדרית, וכיום אני מקווה להמשיך לפעול לקידום זכויות נשים ככל שאוכל, בין אם בהתנדבות ובין אם באמצעות ייצוג נשים אשר חוו אפליה ו/או הטרדה מינית במקום עבודתן, ו/או שזכויותיהן בעבודה נפגעו עקב היותן אמהות, בהיותן בהריון, לאחר לידה, ו/או במהלך טיפולי פוריות, בתקווה להביא לשינוי מסוים בפערים המגדריים בחברה.
 

המשרד שלי הוקם על שלושה יסודות: הגינות, שקיפות ויושר!

אני מאמינה כי כל אישה זכאית לדעת מהן הזכויות המוקנות לה בחוק. על כן דלתי פתוחה לכול, 
ואני מעניקה ייעוץ משפטי ראשוני בחינם וללא כל התחייבות.