מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

כותבים בטיפה

טלי בן דעת- לישון בשקט

טלי בן דעת- לישון בשקט

יועצת שינה מוסמכת לתינוקות ולילדים ומדריכת הורים

כותבת בנושאי הרגלי שינה בריאים לגיל הרך


 050-5529476

 taly@lishonbesheket.co.il

 http://www.lishonbesheket.co.il/

עוד עלי:

 

נעים מאד! 

שמי טלי בן דעת, יועצת שינה מוסמכת בשיטת לילה טוב ומדריכת הורים. בוגרת הקורס הראשון של גנית פרג ומאז- מלווה הורים כל הדרך ללילות רצופים תוך מענה מיידי ותמידי לבכי של הילד. 

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בסוציולוגיה ארגונית.  נשואה לנדב ואמא לשניים: נועם בן השנתיים ושלושה חודשים ויונתן בן שמונה חודשים ,שנהם המאפשרים לי לבחור כל רגע מחדש להיות האמא שאני רוצה- אמא מאושרת. 

כאמא לשני פיצפונים עם מרווחים צמודים שינה מבחינתי לא היתה פריבילגיה אלא תנאי בסיסי לתפקוד. 

לימדתי את שני הבנים שלי לישון בשקט תוך הענות מלאה לבכי שלהם מאז אני ישנה לילות רצופים ופנויה לעזור לכם,בדרך אל השינה הנכספת קודם עבור הילד שלכם ואחר כך גם עבורכם.

הקמתי את 'לישון בשקט' בשביל לעזור, להורים עייפים להקנות לילד  שלהם הרגלי שינה בריאים לחיים. הרגלי שינה בריאים הם הרבה מעבר לשינה. 

מטרת התהליך של הקניית הרגלי שינה בריאים היא לסגל  לילד שלכם את היכולת להירדם לבד בכל שעות היום והלילה ללא תלות בגורמים חיצוניים וללא בכי. מנסיוני כל תינוק ופעוט יכול לישון בשקט, זוהי יכולת שתלווה אותו כל חייו ותאפשר לולהיות תינוק רגוע יותר, חיוני יותר, שילמד ויתפקד טוב יותר מבחינה קוגניטיבית, יהיה בעל ביטחון עצמי גבוה יותר ובעיקר מאושר יותר.

אני מאמינה שיש לנו ההורים יכולת לבחור איזה הורים אנחנו רוצים להיות. קשה מאד להיות הורה מתפקד, נינוח, סבלני או מכיל כשחסרים את הצורך הבסיסי ביותר- לישון.  

אני מזמינה אתכם לפנות אליי ולעבור תהליך לימוד הרגלי שינה בריאיםתוך מענה מלא לבכי של הילד על מנת שגם הילד שלכם וגם אתם תוכלו לישון בשקט.  

מה כולל תהליך ייעוץ שינה של "לישון בשקט"?

פגישת אבחון אישית בת כשעה וחצי.

תוכנית עבודה המותאמת למשפחה ולילד שלכם.

ליווי יומיומי במייל (ואם צריך גם בטלפון) מקצועי ומסור של יועצת שינה מוסמכת 

מענה מלא לבכי של התינוק

ניטרול  הדרגתי של גורמי התלות של הילד שלכם- בהתאם לקצב שלכם ושלו

כבר בשבוע הראשון תבחינו בשיפור משמעותי בהרגלי השינה של התינוק 

עקרונות תהליך ייעוץ השינה שלי:

1. התהליך הינו הדרגתי ומוגדר בזמן עם התחלה וסיום ברורים.

2. היענות תמידית ומיידית לבכי של הילד מתוך 

נקודת המוצא שלילד אין את הכלים להרדם לבד, הבכי שלו נובע מתוך צורך אמיתי. הילד זקוק לאמון ולביטחון שהוריו יהיו שם עבורו בכל פעם שהוא צריך אותם ולכן רק דרך הענות תמידית ומידית לבכי שלו הוא ירכוש בהדרגה את היכולת להרדם בעצמו.

3. עקביות- על מנת לעזור לילד לרכוש הרגלים חדשים לא נדרש מההורים לנהל מול הילד מלחמות או מאבקי כוחות בנושא שינה. כן נדרש מהם להיות עקביים ושוב להיות עקביים.

4. עמידות- מה שעזר לילד פעם להרדם מצויין במשך הזמן כבר לא עוזר. לכן אנחנו מנטרלים בהדרגה את הגורמים החיצוניים בהם הילד תלוי על מנת להרדם.

לעמוד הפייסבוק של טלי - לחצו כאן